Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Czyn prosto z serca!
Czyn prosto z serca!

Uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w sobotniej akcji charytatywnej dla Łukasza, ucznia naszej szkoły. 25 listopada w OSP w Zakościelu Koło Gospodyń Wiejskich Zakościele zorganizowało zbiórkę, podczas której, dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrych serc, udało się zebrać środki w wysokości ośmiu tysięcy złotych. Wyrażamy wdzięczność dla organizatorów za tak szczodre przedsięwzięcie i ofiarodawcom za hojne wsparcie naszego ucznia. Na tym jednak akcja się nie kończy. W najbliższy czwartek (30 listopada) w naszej szkole odbędzie się mikołajkowy kiermasz ciast i pierników, podczas którego będzie można wesprzeć finansowo zbiórkę dla Łukasza oraz skosztować wypieków naszych wspaniałych i wielkodusznych uczniów. Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 2023-11-28