Jestes tutaj: Strona glówna -> News: IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji
IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji

12 marca po raz dziewiąty odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji.Organizatorami Opoczyńskich Targów Pracy i Edukacji byli: Powiat Opoczyński,Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie, Zespół Szkół Powiatowych im. StanisławaStaszica w Opocznie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „CentrumEdukacji i Rozwoju” im. Św. Jana Pawła II w Opocznie.Z roku na rok jest coraz większe zainteresowanie targami. Pojawiło się ponad 60wystawców. Targi są niewątpliwie doskonałą formą promocji firmy, uczelni iszkoły.Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji organizowane są z myślą o poszukującychzatrudnienia mieszkańcach Powiatu Opoczyńskiego, osobach niepełnosprawnych imłodzieży stojącej przed wyborem swojej ścieżki edukacyjno- zawodowej.Na targach pojawili się pracodawcy, którzy kreują trendy na lokalnym rynku pracyale także szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe.Najwięcej na targach było jednak stoisk szkół średnich z terenu powiatuopoczyńskiego, w tym też nasza szkoła.Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji były idealną okazją do spotkania się zprzedstawicielami firm, poznania potencjalnych pracodawców czy zapoznania się zofertami szkół.Opiekunami uczniów byli: Pani Edyta Bartos, Pan Michał Grudziecki,Pani Justyna Bogusz oraz Pan Krzysztof Baranowski.

Data dodania: 2024-03-14