Krwiodawstwo 23.02

Po raz kolejny gościliśmy w szkole ekipę ze stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. W Akcję Krwiodawstwa zaangażowało się 25-ciu uczniów, a 20-u z nich oddało krew. Łącznie zebraliśmy prawie 10 litrów krwi (10,250 l). "Człowiek jest wielkim nie przez to co posiada lecz przez to kim jest, nie przez to co ma lecz przez to czym dzieli się z innymi" ~ Jan Paweł II.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

Data dodania: 2017-03-07
GALA
Data dodania: 2017-02-21
Bal niezwykły

Bal niezwykły, bal szacowny, bal dostojny…- niepowtarzalny bal studniówkowy w Drzewicy

Takimi słowami rozpoczął swoje wystąpienie dyrektor Zespołu Szkół im. Hubala w Drzewicy – Pan Marian Pisarski.

W sobotę 14 stycznia 2017 r. uczniowie Liceum i Technikum im. Hubala w Drzewicy uczestniczyli w niepowtarzalnym balu studniówkowym.

Na balu obecni byli: Pan Sławomir Jakóbczyk z małżonką, reprezentujący Starostę Powiatu Opoczyńskiego, Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Janusz Reszelewski wraz z małżonką, dyrektor szkoły Marian Pisarski z małżonką, wicedyrektorka szkoły Anna Niemczyk-Więckowska wraz z małżonkiem, wychowawczynie klas: Grażyna Wójcik i Anna Reszka z małżonkami, nauczyciele i uczniowie z osobami towarzyszącymi oraz rodzice.

Pan dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu przywitał wszystkich zebranych i...

Data dodania: 2017-01-19
szkoły zaoczne

Słuchacze Liceum dla Dorosłych! Plan zjazdów w 2 semestrze dostępny w zakładce "szkoły zaoczne". Pierwszy zjazd 20 i 21 stycznia 2017r."

Data dodania: 2017-01-13
Rodzic Roku