Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
„Polskie drogi do niepodległości”

„Polskie drogi do niepodległości” – tak „HUBAL” świętował naszą wolność.

Samorząd Uczniowski szkół im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” był organizatorem koncertu okolicznościowego pt. Polskie drogi do Niepodległości. Tak świętowaliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia odbyła się na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy, a wykonawcą utworów muzycznych był  Bartek Kurowski.

W piątek, 10 listopada, uczniowie...

Data dodania: 2017-11-13
Zaproszenie

Data dodania: 2017-11-03
Targi Turystyczne i Nasi Uczniowie

Uczniowie Szkół Hubala w Drzewicy otrzymali zaproszenie na Międzynarodowe Targi Turystyczne oraz na spotkanie ze znanymi podróżnikami, a ponieważ nasza placówka jest otwarta i przyjazna zaproponowała wyjazd uczniom z Gimnazjum w Rusinowie. Jedną z bardziej znanych postaci był tam Wojciech Cejrowski, który opowiadał i odpowiadał...

Czy kiedykolwiek słyszałeś, że podróże kształcą ? Pewnie tysiąckrotnie, ale czy „Podróże mogą być sposobem na życie? „Czy też „ Jak to się stało, że został podróżnikiem?” „Kto wyraził w 1988 roku zgodę na pierwszy wyjazd?”

Tego mogli się dowiedzieć nasi...

Data dodania: 2017-10-26
Uczniowie Liceum i Technikum na wyjeździe turystyczno - edukacyjnym.

W dniach 16 - 17 października uczniowie  klas I i II P oraz II Tech. wraz z opiekunami  pp. Radosławem Smolarkiem i Waldemarem Danielikiem, realizując min. program rozszerzenia policyjnego i edukacji patriotycznej, uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy i następnie ośrodka w Domaniewicach. Wyjazd zaplanowano na godz . 8.30. Ruszyliśmy z małym poślizgiem. Pierwszy punkt programu to Muzeum Powstania Warszawskiego, które mieści się w dawnej Elektrowni Tramwajów Miejskich w Warszawie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godz. 11.00. Ekspozycja przedstawia...

Data dodania: 2017-10-23
DEN 2017

Trzy uroczystości w Drzewickim „Hubalu”

W piątek, 13 października (nomen-omen) wszyscy tworzący społeczność  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy świętowali po trzykroć. Pierwszą okolicznością było Święto Edukacji Narodowej, drugą  Ślubowanie Klas Pierwszych, a trzecią Podpisanie Porozumienia o współpracy z Komendą Powiatową Policji w Opocznie.

Uroczystości te swoją obecnością zaszczycili:  Pan Józef Róg – Starosta Powiatu Opoczyńskiego, Reprezentujący Posła na Sejm RP Pana Roberta Telusa – Pan Rafał Skoczylas,  Komendant  Komendy Powiatowej Policji w Opocznie – mł. insp. Konrad Kobierski ,  Kierownik Posterunku Policji w Drzewicy – mł. asp. Paweł Baran, Pani Teresa Danuta Szklarczyk – Radna Powiatu Opoczyńskiego, Pani Renata Smolarek – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków. Radę Rodziców reprezentowały panie: Anna Frączak, Urszula Oracz, Agnieszka Abramczyk, Małgorzata Zawadzka.

Rozpoczynając uroczystość, Dyrektor Marian Pisarski powitał gości...

Data dodania: 2017-10-17