zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

Data dodania: 2020-10-19
Regulamin organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym od dnia 17 października 2020r
Obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie Klas Pierwszych

Dziś, 13 października, obchodziliśmy święto edukacji narodowej oraz ślubowanie pierwszych klas w naszej szkole. Wzmożone zasady sanitarno-epidemiologiczne spowodowały, że dzień ten uczciliśmy bardzo symbolicznie, skupiając się na złożeniu ślubowania przez uczniów klas pierwszych oraz przekazaniu życzeń dla nauczycieli od pana dyrektora oraz samorządu szkolnego. Pan dyrektor Marian Pisarski przy tej okazji wręczył Nagrody Dyrektora dla wybranych nauczycieli i pracowników szkoły oraz poinformował, że Nagrodę Starosty przyznawaną dla jednego nauczyciela otrzymał Pan Waldemar Danielik za sumienną i owocną, całoroczną pracę oraz pozytywny wkład w kształcenie młodzieży. Uczniowie przygotowali dla naszej dyrekcji oraz nauczycieli kwiaty i słodkie prezenty, a w podsumowaniu uroczystości zaśpiewali piękne STO LAT! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tych uroczystości.

===Galeria===

Data dodania: 2020-10-13
Liceum Uzupełniającego dla Dorosłych

UWAGA!!!
Słuchacze Liceum Uzupełniającego dla Dorosłych
pierwsze zajęcia w tym semestrze 2 - 3 października
szczegółowy plan w zakładce LICEUM DLA DOROSŁYCH

Data dodania: 2020-10-01
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W HUBALU 2020/2021

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W HUBALU

Dzisiaj, 28 września, w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Komisja wyborcza w składzie: Grudziecka Paulina, Kwietniewska Amelia, Woźnica Wiktoria czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego uczniowie wybrali Martynę Pawul, uczennicę klasy II TA. Zastępcą przewodniczącej został Oskar Gapys, uczeń klasy II TB, skarbnikiem Mateusz Kasicki z klasy II TD, a sekretarzem Aleksandra Bandurska z klasy II TD.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a do współpracy zapraszamy wszystkich uczniów z naszej szkoły!

Data dodania: 2020-09-28