ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2029/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną zakończenie roku
szkolnego będzie miało formę indywidualnych spotkań z
wychowawcami, przed budynkiem szkoły, zgodnie z
harmonogramem:
9:00 – 9:30 – klasa I TLg (wejście główne)
     klasa I TLp (wejście boczne)

9:30 – 10:00 – klasa I TKIg (wejście główne)
       klasa I TKIp (wejście boczne)

10:00 – 10:30 – klasa II P (wejście główne)
 klasa II TL i III TL (wejście boczne)

Informujemy również, że odbiór świadectwa w tym dniu nie jest
obowiązkowy. Jeśli jesteś chory lub na kwarantannie – będziesz mógł
odebrać świadectwo w terminie późniejszym.
Wszystkich, którzy przyjdą po świadectwo, prosimy o przestrzeganie
zasad bezpieczeństwa (niezbędna maseczka, obowiązkowa
dezynfekcja rąk oraz własny długopis)
Data dodania: 2020-06-24
EGZAMINY ZAWODOWE

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM

Sprawdź harmonogram egzaminów w zakładce

DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

• Na egzamin przyjdź zdrowy (bez objawów sugerujących chorobę zakaźną); trzymaj się wyznaczonych godzin i instrukcji podanych przez wychowawcę.
  • Nie możesz przyjść na egzamin, jeśli przebywasz w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji, albo sam jesteś objęty kwarantanną lub izolacją.
  • Nie wnoś na teren szkoły zbędnych rzeczy (torebek, saszetek, książek, telefonów, maskotek itp.).
  • Na egzaminie możesz korzystać wyłącznie z własnych przyborów piśmienniczych (długopis, kalkulator). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI POŻYCZENIA OD INNYCH! Sprawdź też komunikat o przyborach w zakładce EGZAMINY ZAWODOWE.
  • Przynieś własną wodę pitną, przynieś własną kanapkę, aby zjeść w przerwie między egzaminami, jeżeli zdajesz więcej niż jeden egzamin w ciągu dnia.
  • Będziesz mógł opuścić budynek szkoły w przerwach między egzaminami lub pozostać na terenie szkoły. Jeżeli zostaniesz w szkole zachowaj dystans w stosunku do innych osób, odległość przynajmniej 1,5 m.
  • Czekając na wejście do szkoły zachowaj odstęp (1,5m), miej zakryte usta i nos. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły.
  • Możesz założyć przyłbicę jeśli ze względów zdrowotnych nie możesz zakrywać ust i nosa maseczką.
  • Możesz być poproszony o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania tożsamości.
  • Obowiązkowo zdezynfekuj ręce.
  • Po zajęciu miejsca na sali egzaminacyjnej możesz odkryć usta i nos. Będziesz ponownie używał maseczki, gdy podejdzie do Ciebie nauczyciel, gdy będziesz wychodził do toalety, gdy skończysz pracę z arkuszem i będziesz wychodził z sali egzaminacyjnej.
  • Wrażeniami po egzaminie podziel się z kolegami wykorzystując media społecznościowe, komunikatory lub telefonicznie. Unikaj spotkań w grupie, np. przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną po zakończeniu egzaminu.
  • Zapoznaj się z komunikatami i informacjami zamieszczonymi w zakładce DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

POWODZENIA! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!

Data dodania: 2020-06-18
Szanowni Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Szanowni Uczniowie!   Szanowni Rodzice!

Chciałbym zachęcić Państwa do wyboru szkoły w Drzewicy jako placówki, która w bardzo dobrym stopniu przygotuje Was droga młodzieży do dorosłego życia. Szkoła im HUBALA to 70 lat tradycji, w której na piedestale stawiamy bezpieczeństwo ucznia i jego edukacyjne oczekiwania.
Jako dyrektor jestem przekonany, że kształcimy naszych uczniów na najwyższym poziomie, o czym mogą świadczyć otrzymywane przez nich stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz stypendia dla najzdolniejszych "Zawodowcy w Łódzkim".
Szanowna młodzieży, jeżeli chcesz się uczyć z radością, musisz umieć wybrać szkołę z przyszłością.

Marian Pisarski

Data dodania: 2020-06-16
KOMUNIKAT - Komunikat

KOMUNIKAT

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczna w gminie Drzewica, konsultacje stacjonarne w szkole zostają zawieszone do odwołania. Dopuszcza się możliwość konsultacji na terenie szkoły jedynie w szczególnie uzasadnionych, indywidualnych przypadkach, po uzyskaniu każdorazowo zgody Dyrektora.

Nauczyciele nadal prowadzą konsultacje zdalne.

Data dodania: 2020-06-13
MATURZYŚCI! WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM

MATURZYŚCI!

WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM

• Na egzaminie możesz korzystać wyłącznie z własnych przyborów piśmienniczych (długopis, linijka, cyrkiel, kalkulator). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI POŻYCZENIA OD INNYCH! Sprawdź też komunikat o przyborach w zakładce MATURA.
  • Obowiązkowo zdezynfekuj ręce.
  • Po zajęciu miejsca na sali egzaminacyjnej możesz odkryć usta i nos. Będziesz ponownie używał maseczki, gdy podejdzie do Ciebie nauczyciel, gdy będziesz wychodził do toalety, gdy skończysz pracę z arkuszem maturalnym i będziesz wychodził z sali egzaminacyjnej.
  • Do szkoły na egzamin będziesz wpuszczany wyznaczonym jednym z dwóch wejść:
  1. Absolwenci liceum ogólnokształcącego i liceum dla dorosłych - wejście główne do szkoły.
  2. Absolwenci technikum – wejście od strony Orlika.

POWODZENIA! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!

Data dodania: 2020-06-03